Has Grup Metal Makina

Meslekte 30. yılı geride bıraktığımızda kalıcı işler yaratmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Çağın gereklerini yerine getirerek pazara odaklanmayı, bize güvenen iş ortaklarımıza farkı bizimle yaşatmayı, ihtiyaçlarına profesyonel çözümler bulmayı kendimize esas kabul etmekteyiz. Bize tanıklık eden iş ortağımız olmanız dileği ile sayğılarımızı sunarız.

 NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

 

 

Tekli kullanımda maksimum 10 metre, Çiftli kullanımda maksimum 30 metre genişlik imkanı.

 

150 metre yüksekliğe çıkabilme ve 3000 kg taşıma kapasitesi

 

1320x1500 mm platform genişliği

 
 

YÜK VE PERSONEL ASANSÖRÜ

Has Grup Metal Makina yük ve personel asansörleri; inşaatlarda, barajlarda, elektrik ve beton santrallerinde, çimento fabrikalarında, yüksek katlı binalarda katlara ve istenilen bölgeye yük ve personel taşımada kullanılabilen yüksek performanslı iç ve dış cephe asansörleridir.

Devamını Oku

CEPHE PLATFORMU OTOMATIK İSKELE

Has Grup Metal Makina cephe platformları, bina cephe kaplamaları, mantolama, boya, sıva ve benzeri işlerde, kendi imalatımız olan kremayer dişli üzerinde elektrik motorları ile dikey hareket eden çalışma sistemleridir.Kullanılacak malzemenin işçiyle birlikte taşınması,  

Devamını Oku

Yük ve Personel Asansörü

Yük ve Personel Asansörleri Yük ve personel asansörleri iç ve dış cepheler de personel ve yüklerin yüksek katlara güvenli ve kolay bir şekilde taşınması için kullanılırlar   Büyük inşaat projelerinde, yükün taşıma ve boşaltma işlerinde ve kule vincin giremeyeceği bir çok bölge bulunur.  Bu bölgelerde yük ve personel asansörler, Kolay kurulup sökülmesiyle verimliliği artırmakta, işgücü ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Çalışma yüksekliği 150 metreye kadar çıkabilmektedir.   Maksimum güvenlikle donatılan bu asansörler. Mast üzerine monte edilmiş kremayer dişli mekanizması ile kendinden frenli redüktörlü motorlar vasıtasıyla yukarı aşağı hareket ederler. Yük ve personel asansörlerinde kullanılan mastlar (kolonlar) ve ana ünite şasesi sıcak daldırma galvanizli olması nedeniyle paslanmaya karşı dayanıklıdır. Yük ve personel asansörlerinde makinanın ve motorların ömrünü uzatmak maksadıyla; maksimum taşıma kapasitesinin aşılmasını engellemek için aşırı yük sensörleri,   yumuşak kalkış ve duruş imkanı sağlamak için  hız kontrol cihazı bulunmaktadır.

Otomatik ve Hareketli Cephe İskeleleri

Otomatik ve Hareketli Cephe İskeleleri İnşaat Projelerinde, Dış Cephe Tasarlanması, boyama, mantolama, montaj vb. projelerin işçiler tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanması için sıkça kullanılan bir sistemdir.  Biz Has Grup Metal Makina olarak, sektördeki konumumuz, yılların verdiği tecrübe, deneyimli teknik ekibimizle Ankara ve Türkiye genelinde inşaat projelerinin, vazgeçilmez çözüm ortaklarından biri olmaya devam ediyoruz  İnşaat iskelesi, otomatik iskele, cephe iskelesi gibi farklı isimlerle anılan iskele sistemleri, kolay hareket yetenekleri ve teknik ekipmanıyla birlikte oldukça güvenli ve pratik bir iş ortamı sağlarlar.  

Cephe Platformu nedir ?

Hareketli cephe platformları ve otomatik iskeleler inşaat projelerinde iş yükünü azaltmak amacıyla dünyada ve ülkemizde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Hareketli cephe platformu, güvenlik ve kolaylık özellikleri sunduğu ve iş gücü maliyetlerini % 40’u aşan oranda avantaj sağladığı kanıtlanmıştır. Hareketli cephe platformları iş kazalarını azaltıp,üretim süresini kısaltmaktadır.Geniş çaplı işlerde yeni inşaatlar da ve mevcut binaların onarımı için idealdir. Has Grup Metal Makina cephe platformları ve otomatik iskeleler, bina cephe kaplamaları, mantolama, boya, sıva ve benzeri işlerde, kendi imalatımız olan kremayer dişli üzerinde elektrik motorları ile dikey hareket eden çalışma sistemleridir. Cephe platformu kullanılacak malzemenin işçiyle birlikte taşınması, hızlı kurulum, rahat ve hızlı çalışma imkanı, iş verimliliği, zaman tasarrufu gibi olanaklar sağlar. Tekli platformlarda maksimum 10 metre, çiftli platformlarda maksimum 30 metreye kadar açılabilen modüler sistemlerdir. Çalışma yüksekliği 150 metreye kadar çıkabilmektedir. - Kompakt bir dizayna sahiptir.- Kolay yükleme ve b